Натали со детали за нејзината луда ноќ со Кристијано

Колумбиската манекенка Натали Ринкон, која пред одредено време имала врска со Кристијано Роналдо, даде опширно интервју за La Red и раскажа во детали како се развила прекрасната нејзина ноќ со ѕвездата на Реал Мадрид.

„Бевме во ресторан, а Кристијано седна на соседната табела. Се погледнавме и започна флертувањето. По малку некој дојде на мојата маса и ми кажа дека тој сака да се запознае со мене“, признава Натали.

Три дена по запознавањето капитенот на Португалија ја поканил убавицата на нова средба.

„Ме проучувале во социјалните мрежи и дознале дека помагам на фондација за деца во нерамноправна положба, ја потврдија поканата“, изјавила Ринкон.

Вечерата била повеќе од романтична. Двајцата биле во еден од најдобрите ресторани во Мајами, јаделе морска храна и пиеле вино.

„Кристијано е многу шармантен. Во еден момент, тој рече: „Гледај ме како танцувам“. И вистината е дека тој беше многу секси и чувствителен. Јас бев фасцинирана“, продолжува Колумбијката.

Во еден момент, сепак, таа почна да се лути: „Во ресторанот имаше многу жени кои сакаа да стигнат до Кристијано, па му реков дека сакам да излезам од ова место. Нема да ви кажам дали отидовме во неговиот хотел или не, но заминавме во 2:30 по полноќ“.

Натали, исто така, рече дека и двајцата пиеле и биле многу задоволни, но не откриле дали вечерта имала среќен крај. „Се бакнавме околу полноќ. Нема да ви кажам каде. Го оставам тоа на вашата фантазија“, вели моделот.

Колумна на денот

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т.е зад гроб

20/04/2018 kalimero nemapravda 0

Знам, поминаа неколку недели од последната колумна. Влегов и јас во тие води, средовечни здравствени проблеми со притисокот. Требаше да одам дури во Бурса на […]

Интервју на неделата