На Заев не му требаат гатачки

Тој и без гатачки знаеше кој ќе биде нов лидер на ДПМНЕ!:)

01.06.2017
Заев со порака до Поповски: Ќе бидете добар лидер на ВМРО-ДПМНЕ

19.12.2017
Никола Попоски ги собрал потписите за кандидатурата за лидер на ВМРО-ДПМНЕ

Информациите велат дека Илија Димовски, Антонијо Милошоски и поголемиот дел од пратениците на ДПМНЕ застанале позади Никола Попоски… И му го свртеле грбот на Груевски којшто жестоко лобирал за Мицкоски!

Фејсбук статус на Ацо Лукароски

Колумна на денот

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т.е зад гроб

20/04/2018 kalimero nemapravda 0

Знам, поминаа неколку недели од последната колумна. Влегов и јас во тие води, средовечни здравствени проблеми со притисокот. Требаше да одам дури во Бурса на […]

Интервју на неделата

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*