Дојде живот, ама дојде и Кили! (ФОТО)

Актерката Ана Костовска, која важи за една од најдобрите пријателки на Кирил Поп Христов, објави на својот фејсбук профил дека Кили конечно се врати од туѓина.

Колумна на денот

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т.е зад гроб

20/04/2018 kalimero nemapravda 0

Знам, поминаа неколку недели од последната колумна. Влегов и јас во тие води, средовечни здравствени проблеми со притисокот. Требаше да одам дури во Бурса на […]

Интервју на неделата

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*