За да ја изнервира својата девојка го научил кучето на нацистички поздрав: Сега скапо плаќа за тоа (ВИДЕО)

25/04/2018 kalimero nemapravda 0

Шкотланѓанецот кој го научил своето куче да го прави нацистичкиот поздрав и ги објавувал неговите снимки на ЈуТјуб, е прогласен за виновен за злосторство од […]

Не и пречи што е постар од нејзините родители: 17 годишна тинејџерка го остави своето момче врсник поради разведен татко на три деца

25/04/2018 kalimero nemapravda 0

Авалон Гарви од Бредфорд имала само 17 години кога во 2016 година одлучила да го остави своето момче врсник, со кое била три години во […]

(Видео) За време на лет испаднал еден од внатрешните прозорци во авион на „Ер Индија“

25/04/2018 kalimero nemapravda 0

Бизарна несреќа се случила во авион на компанијата „Ер Индија“, пренесоа светските медиуми. Според информациите, непосредно по полетувањето од Њу Делхи, авионот влегол во турбуленции, […]