Близначињата на Бијонсе фотографирани за прв пат (фото)

Бијонсе ги помина сите рекорди кога објави дека оваа година на свет ќе донесе близнаци.
А сега 5 месеци откако Сир и Руми Картер се родија, фановите со нетрпение очекуваат да дознаат нешто повеќе за познатите бебиња. Затоа сите се воодушевиа кога вчера на интернет се појавија првите фотографии од бебињата после 4 месеци.

Папараците го фотографираа познатото семејство во текот на нивниот одмор во Мајами.

Бебињата се преслатки, а фановите се согласуваат дека личат на Бијонсе.

THE TWINS ARE HERE!!! #Beyonce steps out with 5 month old #Sir & #Rumi 💙💗

A post shared by Z100NewYork (@z100newyork) on

Колумна на денот

Коѕиас

Согласно на стиховите на Василис Цицанис, Солун е град, кој секогаш во своите широки прегратки ги чува оние, кои се проникнуваат со миразот на убавината […]

Интервју на неделата

Горан Трајковски: Македонија е зафатена од чумата на Новиот Вавилон

Тој е можеби еден од најдлабоките, најмистериозните и истовремено наједноставните луѓе во нашава државичка и пошироко. Тивок, начитан, паметен и уметник со голема театралност. Неодамна […]