Бела Хадид топлес на Инстаграм

Многу луѓе се восхитуваат на нејзината убавина и харизма, а по овие кадри кои Бела Адид ги објавува во социјалната мрежа, можеш да го изгубиш умот и зборот.

gotta run

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Моделот ги испровоцира своите обожаватели, поставувајќи топлес фотографии на Инстаграм. Партнерката на кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс, Џордан Кларксон е прикријат градите само со раце, на сликата додала зборови „10 поени ако ме фатиш“, веројатно обраќајќи му се токму на своето момче.

ten points if you can catch me

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Сестрата на Џиџи Адид сака често да ги „фрла“ облеките и тоа е евидентно од профилот нејзин, кој изобилува со предизвикувачки кадри.

Early Riser 🧠

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Колумна на денот

Закаснета колумна на Агрон Биба од зад грб т.е зад гроб

20/04/2018 kalimero nemapravda 0

Знам, поминаа неколку недели од последната колумна. Влегов и јас во тие води, средовечни здравствени проблеми со притисокот. Требаше да одам дури во Бурса на […]

Интервју на неделата