Фудбалерите на „Пелистер“ направија потег за паметење!

Добија нови газди кои дадоа нови ветувања, се вратија на европска сцена каде се сретнаа со силниот Лех Познањ, се правеше силна кампања за изградба на нов стадион во Битола, но тие не можат основни работи да им обезбедат. Плата.

Пелистер – Скопје конечни 0:0.

Колку пари, толку голови.

Колумна на денот

Доказот!

Веќе четврти или петти пат од устите на специјалните јавни обвинителки Катица Јанева и Ленче Ристовска слушаме дека „СЈО обезбеди доказ дека снимките од нелегалното […]

Интервју на неделата

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*