Сузана Спасовска зборува кинески и пее кинески песни (ВИДЕО)

На четвртиот роденден на Институтот „Конфуциј“ во Скопје, пејачката Сузана Спасовска ги почести гостите со две кинески композиции.

Колумна на денот

Доказот!

Веќе четврти или петти пат од устите на специјалните јавни обвинителки Катица Јанева и Ленче Ристовска слушаме дека „СЈО обезбеди доказ дека снимките од нелегалното […]

Интервју на неделата

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*